Oliwka krajobraz zimowy pięknie rysuje - II miejsce w konkursie zajmuje!

Wydarzenia » Archiwum wydarzeń » Oliwka krajobraz zimowy pięknie rysuje - II miejsce w konkursie zajmuje!

2015-03-25 11:18

Miło jest nam donieść, iż Oliwka Burnatowska z grupy Smerfów zdobyła II miejsce w małopolskim konkursie plastycznym „Zimowe krajobrazy” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Łoniowej oraz Dębińskie Centrum Kultury. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci inspirowanej aktualną porą roku, rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnorodnych technikach plastycznych oraz prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.  Tematem przewodnim  był zimowy krajobraz. Oliwka narysowała swój dom w tle typowego dla naszych okolic krajobrazu podgórskiego. Na konkurs wpłynęło 69 prac z całego województwa, dlatego bardzo  cieszy nas nagroda naszej utalentowanej Smerfetki.

Brawo Oliwko! Czekamy na kolejne sukcesy!

Tekst i zdjęcia: Ewa Jamróz