Konkurs plastyczny "Polska w oczach dziecka"

Wydarzenia » Konkurs plastyczny "Polska w oczach dziecka"

Maj to jeden z miesięcy, w których w sposób szczególny zwracamy uwagę na kwestie patriotyzmu, obchodząc jedne z najważniejszych uroczystości państwowych. W tymże miesiącu Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Polska w oczach dziecka”. Konkurs skierowany był do naszych przedszkolaków oraz ich rodziców i rodzeństwa. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej o tematyce patriotycznej. Dodatkowym wymogiem było wykorzystanie w pracy materiałów odpadowych i ekologicznych, co dodatkowo urozmaiciło rodzaj wykorzystanych elementów. Po burzliwej naradzie, jury nie było w stanie wybrać najlepszych prac z uwagi na ich niezwykłą pomysłowość i estetykę. Organizatorki konkursu: pani Ewa, pani Magda i pani Agata zdecydowały o przyznaniu jednakowych nagród oraz dyplomów wszystkim uczestnikom, które wręczone zostały podczas zakończenia roku szkolnego.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

- z grupy Krasnalków: Urszulka, Małgosia z mamą, Zosia z tatą, Łucja z mamą;

- z grupy Tygrysków: Dawid, Wojtuś z siostrą Aleksandrą, Laura z mamą;

- z grupy Smerfów: Karol, Mikołaj z mamą, Ignacy z siostrą Weroniką i tatą.

Wszystkim uczestnikom i ich rodzinom serdecznie gratulujemy!

Tekst: Agata Gabryś

Zdjęcia: Agata Gabryś, Ewa Jamróz