Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 83Wszystkich: 129078

Karolinka Margaret się staje i I miejsce w Mini Playback Show dostaje!

Wydarzenia » Archiwum wydarzeń » Karolinka Margaret się staje i I miejsce w Mini Playback Show dostaje!

2015-05-31 19:26

   26 maja 2015 roku w Sali Magistrat w Wieliczce odbył się gminny przedszkolny konkurs Mini Playback Show organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 2 w Wieliczce. Nad imprezą Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł, którego reprezentowała Pani Urszula Rusecka.

   Sala przerodziła się w centrum gwiazd, gdzie każdy zespół i solista w pięknych strojach i autentycznej stylizacji porywał publiczność i jury. Tak też było w przypadku Margaret, w którą wcieliła się przedstawicielka naszego przedszkola – Karolinka Wodzińska z grupy I. Nasza najmłodsza solistka dzięki ogromnemu poczuciu rytmu i malowanej radości na twarzy, podbiła serca nie tylko całej widowni, ale także i Pani Urszuli Ruseckiej oraz jury w składzie: Bożena Bartyzel, Anna Hyży, Jadwiga Szado. Już podczas pierwszych taktów piosenki wszyscy obecni zaczęli klaskać i śpiewać znany tekst refrenu „O mnie się nie martw…”. Karolince – urodzonej artystce – niesamowicie dodała pewności siebie także obecność najbliższych koleżanek z grupy: Marysi, Lenki, Julki i Oleńki oraz naszej Pani Dyrektor. Wszyscy kibicowali i wspomagali Karolcię z całych sił. Wszystko to sprawiło, że Karolinka poczuła się na scenie „jak ryba w wodzie” i nasza Gwiazda otrzymała zasłużone I miejsce w kategorii solistek. Karolinkę do występu przygotowała wychowawczyni – Paulina Szeląg.

   Podczas konkursu mogliśmy także spotkać zespół ABBA, Jarzębinki, Golec uOrkiestra, Bajm, a także solistów: Shakire, Rihanne, Ewelinę Lisowską.

   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na estradzie!

Tekst: Paulina Szeląg

Zdjęcia: Ewa Kaczor, Paulina Szeląg, strona internetowa: http://wieliczka.eu/pl/201129/11798/wielicki-mini-playback-show.html