Dzień Dziecka w Zatorlandzie

Wydarzenia » Dzień Dziecka w Zatorlandzie

Z okazji Dnia Dziecka, 6 czerwca 2022 roku, odbyła się wycieczka do Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze. W ten sposób nasze przedszkolaczki z wszystkich grup w dalszym ciągu odchodziły swoje radosne święto. W Zatorlandzie czekało na nasze dzieci mnóstwo atrakcji. Park Ruchomych Dinozaurów, gdzie w pięknym lesie dzieci mogły spotkać się z ogromnymi dinozaurami, z których większość porusza się i wydaje odgłosy. Podczas fascynującego spaceru dzieci mogły obejrzeć ponad sto różnych modeli mieszkańców naszej planety sprzed trzystu milionów lat, a sceneria i specjalne efekty specjalne sprawiły, że poczuliśmy się jak w tropikalnym, jurajskim lesie. Park Owadów, gdzie można było spotkać ogromne biedronki, włochate pająki, koniki polne itp. Spacer ścieżką edukacyjną zakończył się wizytą w domku do góry nogami, gdzie wszystkie dzieci przywitał radośnie szczekający piesek. Zwiedzając ten wyjątkowy domek dzieci mogły sprawdzić, jak wyglądałby świat do góry nogami. Park Mitologi, który usytuowany został na jeziorku, oraz lunapark, gdzie dzieci korzystały z kina 5D, diabelskiego młyna, kolejki górskiej oraz placów zabaw. Dzień był pełen wrażeń, dzieci zmęczone, ale radosne wróciły do przedszkola.

Tekst: Ewa Jamróz

Zdjęcia: Ewa Chlebda, Ewa Jamróz, Agata Gabryś, Magdalena Kwinta