Detektyw Pozytywka drugie miejsce zdobył dla Filipka!

Wydarzenia » Archiwum wydarzeń » Detektyw Pozytywka drugie miejsce zdobył dla Filipka!

2014-07-04 21:08

Koniec roku szkolnego jest dla naszych milusińskich obfity w różnorodne nagrody i wyróżnienia. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do obdarzonego talentem plastycznym Filipa Chlebdy (Smerfy) , który zdobył II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Polsko – Angielskie "Przedszkolada" w Warszawie. Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej, zachęcanie do słuchania i czytania książek przez dzieci oraz odkrywanie różnorodnych technik plastycznych. Filip w swojej pracy wykonał portret Detektywa Pozytywki, bohatera serii książeczek, których autorem jest Grzegorz Kazdepke. Zdolny detektyw cieszy się szalonym powodzeniem wśród naszych przedszkolaków.

Gratulujemy Filipku i życzymy kolejnych sukcesów!

Tekst i zdjęcie: Ewa Jamróz